رهبری صنعت

رهبری صنعت

رهبری صنعت

مسابقه طراحی A’ Design Award برای ترویج و شناسایی بهترین آثار طراحی خلاقانه در سراسر جهان، تأسیس شده است. هدف اصلی این رقابت، ایجاد بینش جامع و درک شیوه های طراحی مناسب و هماهنگ با برگزیده ترین طرح های بین المللی در تمام زمینه های صنعتی می باشد. همچنین هدف نهایی این رقابت ترغیب و تشویق طراحان، شرکت ها و برندها در سراسر جهان به منظور ایجاد سازه ها و پروژه هایی با کیفیت که سودمند برای جوامع انسانی است، می باشد.

سالیانه پروژه هایی که در نوآوری، تکنولوژی، طراحی و خلاقیت متمرکز می باشند، کاندید جایزه طراحی A′ می شوند. لازم به ذکر است که طرح هایی قبول می گردند که در بازه زمانی ۱۰ سال اخیر طراحی شده باشند.

معرفی و توضیحات طرح به بیان طراح پروژه:
در معماری داخلی و گرافیک محیطی پروژه بوف، خطوطی مواج دیده می شود که به بیان مفهومی و ساده شده به شکاف تنه درخت که یکی از آشیانه های بوف است اشاره می کند. در گرافیک مجموعه تغیراتی از قبیل ایجاد فضای ساده با هویتی جوان تر از گذشته به چشم می خورد، همراه با ساختاری یکپارچه بین اقلام بصری و ایجاد ارتباط با معماری داخلی مجموعه که یکی از چالش بر انگیزترین بخش های پروژه برای طراحان بوده است. به طور مثال پترن خلق شده که از چشمان بوف در لوگوی جدید استخراج و در اقلام بصری استفاده شده، در فضای معماری به صندلی های مجموعه تبدیل شده است تا مخاطب هر چه بیشتر بتواند ارتباط فضایی را به طور غیر مستقیم احساس کند.

شایان  ذکر است پیش از این پروژه بوف به منظور شرکت در مسابقه منتشر شده در معمارنیوز با عنوان “طراحی داخلی رستوران زنجیره ای بوف (شعبه عسلویه)” درخرداد ۹۵ به سفارش شرکت رستوران های زنجیره ای بوف، طراحی و توانسته بود رتبه سوم این مسابقه را به خود اختصاص دهد.

موضوع و ویژگیهای اصلی طرح مورد نظر برگزارکنندگان مسابقه؛

طراحی و معماری داخلی شعبه شرکت بوف در عسلویه به شرح ذیل:
۱- طراحی نمای شاخص و خوانا و توجه به عبارت رستوران بوف در تابلو ورودی
۲- طراحی سالن اصلی رستوران

Enter your keyword